piątek, 13 sierpnia 2010

Pierwsza Metamorfoza MeDoll daria_ja

1. Makijaż przed:

Na twoich oczach jest za dużo kolorów. A żeby wyglądać ładnie trzeba nienadużywać kolorki a twoje oczy wyglądają jak zahipnotyzowane i twoja medoll ma smutną buźkę.
Po:

Cud miód! Do ubrania pasuje makijaż , fryzura jest świetnie dopasowana i twoje oczy wydają się piękniejsze. Tak powinna wyglądać twoja medoll. A twoja medoll uśmiecha się :) czyż nie widać?
2. Ubranie
Ubranie jest spoko ale nie pasują tu rajstopy. Wygląda to jakbyś bała się pokazać swoich nóg. Najlepiej jest uśmiechnąć się i zdjąć rajstopy bo lepiej by to wyglądało!
A te złote "Coś" To bluzka a nie sukienka. Więc lepiej byłoby nałożyć do tego spódnice albo spodnie.Teraz kolej na OOO! Czyli daria_ja po metamorfozie:

Sukienka idealnie pasuje do kurteczki i pasek wygląda świetnie. Twoja medoll po ma ubranie jak Selena Gomez lubi się ubierać.
Buty wyglądają jak w komplecie z kurteczką.
Twoja medoll przeszła wielką metamorfozę!

2 komentarze:

  1. Makijaż w "przed" nie jest zły, w cale nie nadużyła kolorów. Przeszkadza mi tam jedynie czerwony cień pod powieką. Fryzura w "po" wcale nie jest świetnie dopasowana. Jest raczej elegancka, a ty użyłaś jej do młodzieżowego stylu. Makijaż jest dziwny i niestaranny. Usta są za wysoko.
    Uważam, że rajstopy w "przed" robią świetnie, nie podoba mi się zupełnie strój po, nienawidzę tych butów, spódnicę dałaś za wysoko i dziwnie to wygląda. kurteczka jest okropna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się z kolejka.. Nie podoba mi się NIC ''po'' ; Sory ,że tak piszę ,ale jestem szczera ;D

    OdpowiedzUsuń